Awe napisał(a):

To jedno pytanie:
Wg twojej teorii cena piłkarza nie zależy od tego jak gra tylko od tego czy go trener posadził na ławkę? Bo tak:
a) Pawełek puścił babola i Skorża go sadza na ławę - cena 10 piłek
b) Pawełek puścił babola i Skorża go nie sadza na ławę bo w klubie nie ma rezerwowego na odpowiednim poziomie - cena kilaset tysięcy Euro.
|
Dokładnie. Ale zwróć uwagę na to, że mnóstwo osób jest jeszcze ślepych i nie poznali sie na Pawełku. Dla nich jest on wmiare dobry i może jakiś menago sprzeda go komuś za kilkasettys euro. Ale jeśli Skorża posadzi go na ławce to już nikt nie będzie miał wątpliwości że Pawełek to nieoporozumienie i jeśli jest rezerwowym w wieku najlepszym dla bramkarza w nienajlepszym co bądź klubie.. cena 10 piłek.