Wyświetl pojedynczy post
brzydki.brzydal
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Kraków/Tychy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10292
Stary 13.08.2009, 20:32
WISLAZWE napisał(a):Wyświetl post
Witam mam taki problem coś poprzestawiałem w komputerze i teraz po włączeniu kompa muszę potwierdzać logowanie nie da się coś z tym zrobić.
Nie mam założonych żadnych kont, nic nie muszę wpisywać w rubryki ale muszę wcisnąć OK, jak się tego pozbyć
Sprawdz w kontach uzytkownikow w panelu sterowania, czy nie masz kilku kont. Jezeli cos instalowales, to to moglo dodac konto - ".net framework" tak robi.
Odpowiedz cytując