WISLAZWE napisał(a):

Witam mam taki problem coś poprzestawiałem w komputerze i teraz po włączeniu kompa muszę potwierdzać logowanie nie da się coś z tym zrobić.
Nie mam założonych żadnych kont, nic nie muszę wpisywać w rubryki ale muszę wcisnąć OK, jak się tego pozbyć
|
Sprawdz w kontach uzytkownikow w panelu sterowania, czy nie masz kilku kont. Jezeli cos instalowales, to to moglo dodac konto - ".net framework" tak robi.