Witam mam taki problem coś poprzestawiałem w komputerze i teraz po włączeniu kompa muszę potwierdzać logowanie nie da się coś z tym zrobić.
Nie mam założonych żadnych kont, nic nie muszę wpisywać w rubryki ale muszę wcisnąć OK, jak się tego pozbyć
EDIT-
brzydki.brzydal dzięki