Ejdzbiol napisał(a):

|
Użytkownik_forum: nie no faktycznie brak mu instynktu strzeleckiego:109 meczy w ekstraklasie/62gole/21 asyst no po prostu no za grosz nie ma tego instynktu
|
Co bylo, a nie jest, nie pisze sie w rejestr. Czytaj ze zrozumieniem - mowie, ze go na dzis dzien ewidentnie nie ma, a ze nigdy nie mial. Jak na teoretycznie najbardziej charakterystycznego i eksportowego gracza Ekstraklasy mysle, ze tlumaczenie, ze nie trafil z forma, jest z lekka niewystarczajace. Nie powiesz mi, ze obecnie Brozek jest snajperem z krwi i kosci, bo bede, bez urazy, ale musial uznac Twoje slowa za dowcip.