|
a mnie się wydaje, że ta kontuzja Mariusza to zasłona dymna, mająca na celu zniszczenie taktyki GKS i obniżenie moraliów w ich zespole, przecież oni od początku tygodnia ciężko trenowali strzały na bramkę ze swojej połowy a tu może się okazać, że wylany pot na treningu pójdzie na marne. genialne posunięcie naszego sztabu trenerskiego <sarkazm> ;(
już na poważnie co do meczu to liczę na pokazanie przez Cebanu czy ma szanse zagrozić poważnie Mariuszowi P. mam nadzieję na przełamanie Pawła i dobrą grę Jirsaka w wyjściowej 11, w efekcie łatwe 3:0.
|