Kordel_Walker napisał(a):

|
Nikt nie mówi, że będzie zbawieniem, bo nikt nie wie jak on gra. Teraz będziemy mieli szanse zobaczyc. WRESZCIE!
|
Duzo osob wie jak on gra i dla tego to nie jest dobry pomysl zeby gral w '11'. Polecam przejsc sie na trening albo na mecz ME