Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2539
Stary 13.08.2009, 19:33
Kordel_Walker napisał(a):Wyświetl post
Nikt nie mówi, że będzie zbawieniem, bo nikt nie wie jak on gra. Teraz będziemy mieli szanse zobaczyc. WRESZCIE!
Duzo osob wie jak on gra i dla tego to nie jest dobry pomysl zeby gral w '11'. Polecam przejsc sie na trening albo na mecz ME
Odpowiedz cytując