Wyświetl pojedynczy post
Adasss
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2538
Stary 13.08.2009, 19:31
Kordel_Walker napisał(a):Wyświetl post
... Teraz wreszcie los dał szanse Cebanu. Nikt nie mówi, że będzie zbawieniem, bo nikt nie wie jak on gra. Teraz będziemy mieli szanse zobaczyc. WRESZCIE!
Z tym "nikt" to bym nie przesadzał. I wolałbym zobaczyć w piątek w bramce Pawełka.
Odpowiedz cytując