Kordel_Walker napisał(a):

|
... Teraz wreszcie los dał szanse Cebanu. Nikt nie mówi, że będzie zbawieniem, bo nikt nie wie jak on gra. Teraz będziemy mieli szanse zobaczyc. WRESZCIE!
|
Z tym "nikt" to bym nie przesadzał. I wolałbym zobaczyć w piątek w bramce Pawełka.