No ciekawi mnie ta "niedyspozycja " miesniowa Pawełka.
Czy to nie pretekst zeby pod osłonka kontuzjii a nie karnego odsuniecia ,dac szanse innemu.
W sumie dla dwoch stron wyjscie nieglupie ,bez szumu mediow ,nagonki za historie z bramkarzami.,i wpadkami Maria z meczow z Ruchem i Lubinem.
W kazdym razie moze nam wyjsc na plus
