Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 13.08.2009, 17:38
No ciekawi mnie ta "niedyspozycja " miesniowa Pawełka.


Czy to nie pretekst zeby pod osłonka kontuzjii a nie karnego odsuniecia ,dac szanse innemu.

W sumie dla dwoch stron wyjscie nieglupie ,bez szumu mediow ,nagonki za historie z bramkarzami.,i wpadkami Maria z meczow z Ruchem i Lubinem.



W kazdym razie moze nam wyjsc na plus
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 13.08.2009 o godz. 17:50.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując