felipe napisał(a):

Po prostu im wcześniej niektórzy zrozumieją, że w futbolu dla 99% ludzi liczy się pieniądz, a nie honor, tradycja, przywiązanie do barw i tego typu hasła tym lepiej dla nich.
Ja już dawno przyjąłem ten fakt do wiadomości i takie kwiatki jak te Oresta już mnie zwyczajnie nie ruszają Zdrowiej sobie żyję dzięki temu, są większe problemy. Poelcam taką drogę innym.
|
Reasumujac kazdy chwali smrod kupy w ktora niechcąco wdepnął
