Wyświetl pojedynczy post
Lupo
Oficjalny piknik
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10283
Stary 13.08.2009, 17:25
Oddałem komputer do serwisu, bo był problem z zasilaczem... gdy go odebrałem i podpiąłem w domu wyskoczyło mi takie coś:


Wcześniej nic takiego nie miałem.. Niby nic się nie dzieje, ale... trochę mnie to denerwuję. Wie ktoś jak mógłbym sie tego pozbyć?
Odpowiedz cytując