Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 13.08.2009, 16:49
Pokazał mu miejsce w szeregu, a jeszcze raz i już by go nie było na boisku
Ale nie ważne, bo nie ten temat. W każdym razie pogra kilka meczy i będziemy mądrzejsi co z niego będzie.

Tak, uważam, że im więcej Pawełek ma do roboty tym lepiej dla niego. Zawsze, jak cały mecz stoi i się przyglada, to wkońcu odpłynie i robi głupiego babola.
My musimy dominować, inaczej w pucharach nie mamy szans, dlatego trzeba w lidze ćwiczyc ofensywne warianty.
Ostatnio edytowane przez tofik : 13.08.2009 o godz. 17:07.
..
Odpowiedz cytując