Pokazał mu miejsce w szeregu, a jeszcze raz i już by go nie było na boisku

Ale nie ważne, bo nie ten temat. W każdym razie pogra kilka meczy i będziemy mądrzejsi co z niego będzie.
Tak, uważam, że im więcej Pawełek ma do roboty tym lepiej dla niego. Zawsze, jak cały mecz stoi i się przyglada, to wkońcu odpłynie i robi głupiego babola.
My musimy dominować, inaczej w pucharach nie mamy szans, dlatego trzeba w lidze ćwiczyc ofensywne warianty.