Wyświetl pojedynczy post
wiernyTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Z R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 13.08.2009, 16:46
Pawełek nie zagra? Szczescie od losu? W sumie szkoda ale moze wreszcie odpocznie troche i zobaczymy na co stac Ilie.

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...iem_zapytania/
Odpowiedz cytując