Temat
:
[3 Kolejka] Wisła Kraków-Gks Bełchatów 15.08.2009 godz.20:45
Wyświetl pojedynczy post
wiernyTS
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Z R22
Offline
#
137
13.08.2009, 16:46
Pawełek nie zagra? Szczescie od losu?
W sumie szkoda ale moze wreszcie odpocznie troche i zobaczymy na co stac Ilie.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...iem_zapytania/
wiernyTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wiernyTS
Znajdź inne posty napisane przez wiernyTS