Bieluu napisał(a):

|
Mam takie może trochę dziwne pytanie. Czy ktoś słyszał o pokojach do wynajęcia na godziny w Krakowie? Gdzie, za ile itd?
|
Czy to ma zwiazek z twoim podpisem , cytuje "Małe deseczki robi się tak jak małe dziewczynki. Rżnie się duże

" ?
Napewno sa takie miejsca, chyba w Hotelu Warszawskim mozna.
Oprocz tego nei w Krakowie a w Wieliczce kolo cmentarza jest motel gdzie godzina kosztuje chyba 30 zl
