ja_ka_ napisał(a):

|
Dotychczas poprzez gg mogłem dziennie wysłać kilka darmowych sms-ów do plusa. Od kilku dni za każdym razem wyskakuje komunikat że wystąpił błąd. Aktualizowałem gg więc może tu leży przyczyna? Co mam zrobić bym znów mógł korzystać z sms-ów poprzez gg? Z góry dzięki za pomoc.
|
http://smsb.plusgsm.pl/sms/ dotychczas z tej bramki można było wysłać smsy a teraz bramka jest chyba przeniesiona na inny adres -->
http://www1.plus.pl/bsm/ a gg korzystało chyba z "odnośnika" do tej poprzedniej bramki. wydaje mi sięże o to chodzi. pozdro.