Wyświetl pojedynczy post
PrawdziwośćDlaGry
Senior Member
 
Od: 10.2008
Skąd: z kątowni

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10275
Stary 13.08.2009, 14:59
ja_ka_ napisał(a):Wyświetl post
Dotychczas poprzez gg mogłem dziennie wysłać kilka darmowych sms-ów do plusa. Od kilku dni za każdym razem wyskakuje komunikat że wystąpił błąd. Aktualizowałem gg więc może tu leży przyczyna? Co mam zrobić bym znów mógł korzystać z sms-ów poprzez gg? Z góry dzięki za pomoc.
http://smsb.plusgsm.pl/sms/ dotychczas z tej bramki można było wysłać smsy a teraz bramka jest chyba przeniesiona na inny adres --> http://www1.plus.pl/bsm/ a gg korzystało chyba z "odnośnika" do tej poprzedniej bramki. wydaje mi sięże o to chodzi. pozdro.
PdG.

TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując