|
Dotychczas poprzez gg mogłem dziennie wysłać kilka darmowych sms-ów do plusa. Od kilku dni za każdym razem wyskakuje komunikat że wystąpił błąd. Aktualizowałem gg więc może tu leży przyczyna? Co mam zrobić bym znów mógł korzystać z sms-ów poprzez gg? Z góry dzięki za pomoc.
|