Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 13.08.2009, 13:57
szprotson napisał(a):Wyświetl post
O tym, że niby Caiado jest dobry to pisał fakt i dmuchał balonik pod nazwą nowy Cristiano.
A taki z niego Cristiano jak z naszej ligi Premiership
Wiec mamy to na co zasługujemy!
Jakieś umiejętności ma Jako, że się interesuję portugalską piłką, to od bardzo dawna znam tego zawodnika. Nawet pare razy pisałem o nim w kontekście Wisły w temacie Gdybym był...

Jak Sobola ośmieszył siatą, albo później Cantoro...
Tej sytuacji z Pawełkiem też nie każdy by wykorzystał. Może nie wyolbrzymiajmy jego umiejętności jak Fakt porównując go do Cristiano, ale na pewno nie jest to słaby piłkarz. A na polską ligę jest powiedzmy ponad przeciętną.

Ale wracając do spotkania. Wiadomo, że jeden piłkarz meczu nie wygra. A na pewno nie ma takich w polskiej lidze. Dlatego Wisła nie musi obawiać się żadnej drużyny z OE, z każdym powinna grać wysoko i po prostu za wszelką cenę dążyć do zdobycia kilku bramek.
Ostatnio edytowane przez tofik : 13.08.2009 o godz. 14:00.
..
Odpowiedz cytując