Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10270
Stary 13.08.2009, 13:55
Wie ktos moze co to za akcja policji dzis nad ranem była w okolicach Kaminskiego/Wielickiej ?
Jade o 4.30 z imprezy autem a tu Wielicka i Kaminskiego kompletnie zamkniete,radiowozy w poprzek drogi stoja a suk tam bylo w ****u...
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 13.08.2009 o godz. 13:57.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując