Wyświetl pojedynczy post
Padre1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10266
Stary 13.08.2009, 13:19
Zola jest na to rada, wrzuć płytkę z windowsem do napędu i zaznacz w biosie botowanie z cd. Gdy już płytka sie uruchomi naciśnij klawisz R (opcja odzyskiwania systemu), pojawi się wiersz poleceń i w nim wpisujesz polecenie chkdsk /p i naciszkasz enter. Gdy skończy mielić dysk wpisujesz exit i naciskasz enter, wyjujesz płytkę ustawiasz botowanie z dysku i powinno działać.
SIARKA - WISŁA - JAGIELLONIA!!!
Odpowiedz cytując