Wyświetl pojedynczy post
ZwrABG
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Kobierzyn Tego sie nie Wstydze!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10264
Stary 13.08.2009, 13:00
Zola napisał(a):Wyświetl post
Mam problem z komputerem ("stacjonarnym"), wczoraj zamknalem go poprzez wylaczenie zasilacza (nie tj powinno byc, czyli start-> zamknij, itd), dzi rano wlaczajac wyswietlaja sie komendy "uuchom system Windows normalnie", "tryb awaryjny", itd... Klikajac ktorakolwiek z opcji laduje sie (tzn "Windows") ok 3sekund i po chwili znow jest to samo... Pierwszy raz mi sie zdarzylo cos takiego, ze po niprawidlowym zamkniciu taki "blad" wyskakuje. Czyli wogole nie moge wejsc do systemu... Myslicie, ze tylko Informatyk tu pomoze czy jest jakas opcja "uratowania" go?
zrób formata i powinno być wszystko ok

Odpowiedz cytując