Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 13.08.2009, 12:36
napój napisał(a):Wyświetl post
Caiado, też niby taki dobry jest a i tak z Zagłębiem wygraliśmy Gorzej jakby tam było 11 takich Costly'ów ;P
O tym, że niby Caiado jest dobry to pisał fakt i dmuchał balonik pod nazwą nowy Cristiano.
A taki z niego Cristiano jak z naszej ligi Premiership
Wiec mamy to na co zasługujemy!
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując