napój napisał(a):

Caiado, też niby taki dobry jest a i tak z Zagłębiem wygraliśmy Gorzej jakby tam było 11 takich Costly'ów ;P
|
O tym, że niby Caiado jest dobry to pisał fakt i dmuchał balonik pod nazwą nowy Cristiano.
A taki z niego Cristiano jak z naszej ligi Premiership
Wiec mamy to na co zasługujemy!