Wyświetl pojedynczy post
juniho
Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Kalwaria

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 13.08.2009, 12:35
Wie ktoś o której jest dzisiaj popołódniowy trening?wczoraj Mauro doznał jakiejś kontuzji bo nie chciał biegać z resztą zespołu, Skorża zapytał co jest grane bo myślał ze zagra w sobote a Mauro rozłożył tylko bezradnie ręce.
Odpowiedz cytując