Temat
:
[3 Kolejka] Wisła Kraków-Gks Bełchatów 15.08.2009 godz.20:45
Wyświetl pojedynczy post
juniho
Member
Od: 11.2006
Skąd: Kalwaria
Offline
#
130
13.08.2009, 12:35
Wie ktoś o której jest dzisiaj popołódniowy trening?wczoraj Mauro doznał jakiejś kontuzji bo nie chciał biegać z resztą zespołu, Skorża zapytał co jest grane bo myślał ze zagra w sobote a Mauro rozłożył tylko bezradnie ręce.
juniho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do juniho
Znajdź inne posty napisane przez juniho