Wyświetl pojedynczy post
napój
Member
 
Od: 08.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 13.08.2009, 12:29
Caiado, też niby taki dobry jest a i tak z Zagłębiem wygraliśmy Gorzej jakby tam było 11 takich Costly'ów ;P
http://wisla-mistrzpolski.futbolowo....-mistrzpolski/


POLECAM!!!! To jest strona Wisły Kraków. Znajdują się tam wszystkie najwazaniejsze rzeczy o Wiśle Kraków
Odpowiedz cytując