kolend napisał(a):

|
obawiam się, że nie starczy czasu w tym okienku na dopięcie transferu Brożka i jednoczesny zakup/sprowadzenie przyzwoitego następcy, niestety czasu starczyłoby na sam transfer Brożka :/
|
Czasu by starczyło.
Jak sa pieniądze to inna gadka.
Nie można też wykluczyć opcji (przecież nie o wszystkim wiemy), że przewidując sprzedaż Brożka już z kimś rozmawiają...
Choć wiem, wiem - mówimy o Wiśle, naszych realiach. Także nie zdziwię sie w razie swojej grubej pomyłki
