Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
sebawro
Junior Member
Od: 04.2009
Offline
#
15380
13.08.2009, 09:03
Czy w tym okienku transferowym są przewidziane jeszcze jakieś transfery które wzmocnią drużynę?
sebawro
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sebawro
Znajdź inne posty napisane przez sebawro