Wyświetl pojedynczy post
Ejdzbiol
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2527
Stary 13.08.2009, 08:18
Użytkownik_forum: nie no faktycznie brak mu instynktu strzeleckiego:109 meczy w ekstraklasie/62gole/21 asyst no po prostu no za grosz nie ma tego instynktu ;p zastanów się zanim coś napiszesz, ta sytuacja była trudna a Paweł mimo tego, że jeszcze był w poślizgu to zdołał oddać strzał, nie wyszedł mu co prawda ale już widzę jak lewandowski albo smolarek dochodzą do tej sytuacji :]
Odpowiedz cytując