Wyświetl pojedynczy post
zidanemarcin
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Bystra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2063
Stary 12.08.2009, 21:59
Jak uslyszalem "Leo, Leo" to wyciszylem calkiem . . .

Ja rozumiem, to wszystko na znak sprzeciwienia sie PZPNowi i wszystkiemu co z nim zwiazane, ale jaki jest sens popierania az w taki sposob Beenhakkera ? Co on takiego wilkiego zrobil ?

P.S. To przyspieszone HSV bylo tragiczne !

Odpowiedz cytując