Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2062
Stary 12.08.2009, 21:58
FraMat napisał(a):Wyświetl post
i kto teraz powie: Roger, nigdy nie będziesz Polakiem?
Z niego taki Polak jak z Łobodzińskiego Leo Messi.
Błaszczykowski naprawdę szacun, elegancko grał. Brozio dobrze że dogrywał a nie strzelał z pierwszej, bo lipa by pewnei była. Dla Krzynówka to już niestety chyba ostatnie mecze w reprze, dobije moze do 100 wystepów i pójdzie ajciu.
A co do dopingu to albo było strasznie lipnie, albo przyciszali w telewizji.
Ostatnio edytowane przez Arkas : 12.08.2009 o godz. 22:07.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując