FraMat napisał(a):

|
i kto teraz powie: Roger, nigdy nie będziesz Polakiem?
|
Z niego taki Polak jak z Łobodzińskiego Leo Messi.
Błaszczykowski naprawdę szacun, elegancko grał. Brozio dobrze że dogrywał a nie strzelał z pierwszej, bo lipa by pewnei była. Dla Krzynówka to już niestety chyba ostatnie mecze w reprze, dobije moze do 100 wystepów i pójdzie ajciu.
A co do dopingu to albo było strasznie lipnie, albo przyciszali w telewizji.