Temat
:
[3 Kolejka] Wisła Kraków-Gks Bełchatów 15.08.2009 godz.20:45
Wyświetl pojedynczy post
wiernyTS
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Z R22
Offline
#
124
12.08.2009, 20:32
Troche kiepski jest termin bo czesc zawodnikow wyjechala na zgrupowania. Kirm, Brozek, Diaz, Łobo. w sumie Brozek i łobodzinski narazie nie grają ale zawsze to rozbija druzyne...
wiernyTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wiernyTS
Znajdź inne posty napisane przez wiernyTS