Wyświetl pojedynczy post
wiernyTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Z R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 12.08.2009, 20:32
Troche kiepski jest termin bo czesc zawodnikow wyjechala na zgrupowania. Kirm, Brozek, Diaz, Łobo. w sumie Brozek i łobodzinski narazie nie grają ale zawsze to rozbija druzyne...
Odpowiedz cytując