Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 12.08.2009, 20:23
Bez Nowaka PGE sobie średnio radzi, nie ma kto wykańczac akcji,są mało groźni.Jak Wisełka zagra na zero w tyłach to spokojnie wygra.Podoba mi sie gra Cetnarskiego, chętnie bym go zobaczył w koszulce z Biała Gwiazdą.
Odpowiedz cytując