Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
qazwsx123
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
10254
12.08.2009, 18:15
napisz mu ze prosisz o zwrot kosztow towaru a przsylke odeslesz na swoj koszt jak nie zadziala to postrasz go policja.
qazwsx123
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do qazwsx123
Znajdź inne posty napisane przez qazwsx123