|
Kwintesencją postu Urana niech bedzie pierwszy minus ktory wymienił ,czyil zwyczjnie to że sa bez formy.
Do tego dochodzi skutecznosc,a raczej jej brak no i drugiego Nowaka ,ktorego rowniez widac ze brakuje.
Pamietny mecz z zeszlego sezonu tam ,gdzie bilismy glowa w mur ,i przy 30 strzalach ostateczny rachunek wyniosl zero goli i kontuzja Brozka.
Tez sadze ze przy zaangazowaniu jak z Lubinem ( zaangazoawniem dzis mozna w naszej lidze wygrac co sie da) ,+ lepsze umietnosci taktyczne i pilkarskie musimy ten mecz wygrac.
|