Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 12.08.2009, 17:55
Kwintesencją postu Urana niech bedzie pierwszy minus ktory wymienił ,czyil zwyczjnie to że sa bez formy.


Do tego dochodzi skutecznosc,a raczej jej brak no i drugiego Nowaka ,ktorego rowniez widac ze brakuje.



Pamietny mecz z zeszlego sezonu tam ,gdzie bilismy glowa w mur ,i przy 30 strzalach ostateczny rachunek wyniosl zero goli i kontuzja Brozka.
Tez sadze ze przy zaangazowaniu jak z Lubinem ( zaangazoawniem dzis mozna w naszej lidze wygrac co sie da) ,+ lepsze umietnosci taktyczne i pilkarskie musimy ten mecz wygrac.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując