Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#121
Stary 12.08.2009, 17:54
mic napisał(a):Wyświetl post
Przeciez wyraznie pisze ze nie trenuje zeby zagrac w meczu...
to tylko żarty wiem że wasz najlepszy bramkarz i tak bedie grał
dziwnie sie to porobiło zawsze broniłem Bednarza a gdyby mial przyjsc lepszy dyrektor to chcialbym zeby go zwolini a cale forum go zaczelo szanowac nawet w podpisach sie znalazl.
Tak samo z Pawełkiem mi sie skonczyla cierpliwosc do niego a bardzo go lubie bo sympatyczny i fajny numer ma, to teraz wiekszosc jest za nim ale to i dobrze
Ostatnio edytowane przez BRTS39 : 12.08.2009 o godz. 18:24.
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując