mic napisał(a):

|
Przeciez wyraznie pisze ze nie trenuje zeby zagrac w meczu...
|
to tylko żarty wiem że wasz najlepszy bramkarz i tak bedie grał

dziwnie sie to porobiło zawsze broniłem Bednarza a gdyby mial przyjsc lepszy dyrektor to chcialbym zeby go zwolini a cale forum go zaczelo szanowac nawet w podpisach sie znalazl.
Tak samo z Pawełkiem mi sie skonczyla cierpliwosc do niego a bardzo go lubie bo sympatyczny i fajny numer ma, to teraz wiekszosc jest za nim ale to i dobrze