Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2511
Stary 12.08.2009, 17:47
szprotson napisał(a):Wyświetl post
ale on ma taki charakter.
Wiadomo moze denerwowac sytuacja jakich w meczu wiele, ze Brożek odwraca sie i sie w****ia, a tu piłka niedaleko, jakby podbiegł by przywalczył, a Paweł jak stoi tak ****uje.
No taki chłopak ma charakter, ot co.
I tak z meczu na mecz gra coraz lepiej. W Superpucharze, przewrócił sie z 3 razy na piłce...


Osobiscie nic do Pawła nie mam i szanuje go,ale tez niemiłosiernie mnie wk**** ,to jego szukanie winowajcy za to ze sam zle pilke przyjal czy niestrzelił.

To takie rozpraszanie samego siebie ,zamiast olac to i skupic sie na dalszej grze.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując