Temat
:
Karnety 09/10 - Wiosna 2010
Wyświetl pojedynczy post
samkicker
Junior Member
Od: 08.2009
Offline
#
553
12.08.2009, 17:47
wie ktoś może czy przy zakupie karnetów spisują nr pesel czy tylko wystarczy pokazać dowód?
samkicker
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do samkicker
Znajdź inne posty napisane przez samkicker