Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
sumcio91
Member
Od: 04.2005
Offline
#
10251
12.08.2009, 17:23
born2b3k
napisał(a):
Jaką polecacie stronke/forum GSM z dzownkami tapetami itp.
Oczywiscie za free
http://www.zedge.net/
Polecam
...Tylko Wisełka Tylko Krakowska Nasza Drużyna Zawsze Mistrzowska...
sumcio91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sumcio91
Znajdź inne posty napisane przez sumcio91