Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15375
Stary 12.08.2009, 17:23
ZNAMEK napisał(a):Wyświetl post
wypożyczenie urugwajczyka z Reginny (na podobnych zasadach jak Alvareza tj. 100tys. euro+ 400 tys. wykup-po roku jak się sprawdzi)
Urugwajczyk z Regginy jest już pożyczony do Albacete z Hiszpanii.
Odpowiedz cytując