Wyświetl pojedynczy post
Hrluc
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: Olsza II

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 12.08.2009, 16:40
Czasami jak tak popatrzeć na Pawełka,zdaje się jakby zawsze był gdzieś indziej,oddalony od rzeczywistości.Raz na jakiś czas odpływa zupełnie w meczu,osiąga stan nirwany i wybiera się w daleką podróż.To wtedy puszcza babole.Według mnie on jest nienormalny
Odpowiedz cytując