Czasami jak tak popatrzeć na Pawełka,zdaje się jakby zawsze był gdzieś indziej,oddalony od rzeczywistości.Raz na jakiś czas odpływa zupełnie w meczu,osiąga stan nirwany i wybiera się w daleką podróż.To wtedy puszcza babole.Według mnie on jest nienormalny
