|
Ja bym na miejscu Leo'sia wybierał zawodników spośród tych : Boruc, Przyrowski, Kuszczak, Kasprzik, Skaba, Fabiański. S.Gancarczyk, Piotr Brożek, Marcin Kowalczyk, Brzyski, Wasilewski, Golański, Rzeźniczak. Żewłow, Głowacki, Kuś, Jodłowiec, Dudka, Kokoszka, Polczak, Glik. M.Lewandowski, R.Murawski, Bandrowski, Trałka, Iwański, Mila, Garguła, Majewski, M. Gancarczyk, Łobodziński, Błaszczykowski, Peszko, Grosicki, R.Grzelak, J.Gancarczyk, Obraniak, J.Wilk, M. Rybus, Boguski, Brożek Lewandowski, Jeleń, Janczyk,
|