Wyświetl pojedynczy post
Manager89
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1989
Stary 12.08.2009, 16:29
Ja bym na miejscu Leo'sia wybierał zawodników spośród tych : Boruc, Przyrowski, Kuszczak, Kasprzik, Skaba, Fabiański. S.Gancarczyk, Piotr Brożek, Marcin Kowalczyk, Brzyski, Wasilewski, Golański, Rzeźniczak. Żewłow, Głowacki, Kuś, Jodłowiec, Dudka, Kokoszka, Polczak, Glik. M.Lewandowski, R.Murawski, Bandrowski, Trałka, Iwański, Mila, Garguła, Majewski, M. Gancarczyk, Łobodziński, Błaszczykowski, Peszko, Grosicki, R.Grzelak, J.Gancarczyk, Obraniak, J.Wilk, M. Rybus, Boguski, Brożek Lewandowski, Jeleń, Janczyk,
Odpowiedz cytując