Wyświetl pojedynczy post
demoon
Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15369
Stary 12.08.2009, 16:05
Hannover 96 kupił napastnika za 0,5 miliona dobrego napsatnika można kupić za 1 mln tylko nie w Polsce bo nasze młode "gwiazdki" zwykle są zbyt cenione
Odpowiedz cytując