Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
demoon
Member
Od: 04.2009
Offline
#
15369
12.08.2009, 16:05
Hannover 96 kupił napastnika za 0,5 miliona dobrego napsatnika można kupić za 1 mln tylko nie w Polsce bo nasze młode "gwiazdki" zwykle są zbyt cenione
demoon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do demoon
Znajdź inne posty napisane przez demoon