mic napisał(a):

|
Przeciez wyraznie pisze ze nie trenuje zeby zagrac w meczu...
|
a wczoraj wyraźnie mówiono w Cracovii że nie ma żadnego tematu odejścia trenera Płatka.
Takie gadanie to jest gadanie tego co powinno się powiedzieć w mediach, nie jest to żadna informacja którą można brać na serio