Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1984
Stary 12.08.2009, 15:12
Roger, Krzynowek, Komorowski ?
Smolarek ktory dlugo nie gral ?

Siwy dziad precz

Na trybunach znowu pewnie przez 89min bedzie LLLEEEEEŁŁŁŁŁŁOOOO.....
Odpowiedz cytując