Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#940
Stary 12.08.2009, 15:05
Filipiak zrobil dobry ruch,moze w koncu pilkarze nei ebda mowili ze trener slaby . Pozatym z Lenczykiem Wisła wygrala majstra i ograla Zaragoze . Ciekawy mecz bedzie Legia-Cracovia
Odpowiedz cytując