Wojtas napisał(a):

Pawełek wcale nie jest słaby.
On nie ma sie od kogo uczyc ,bo praktycznie to nie mamy trenera bramkarzy ,Kazimierskiego wogole nie uwzgledniam jako kogos od kogo mozna by sie czego uczyc,a po drugie nie ma rywala z ktorym musialby walczyc zeby zagrac za tydzien kolejny mecz.
Jesli dodamy do tego słaba psychike i sklonnosc do załamywania rąk,to naprawde ciezko jest bronic mu na jakims dobrym poziomie.
Nałozyły sie poprostu pewne rzeczy i teraz sa tego efekty.
|
Nie da się nie zgodzić z w/w wypowiedzią, że Pawełek będzie nam puszczał "babole" dopóki nie popracuje z Nim psycholog a przede wszystkim trener bramkarzy, który na prawdę będzie miał coś do przekazania i który był sam bramkarzem gdzie jego gra wzbudzala powszechne uznanie... niejaki Pan Kazimierski to niestety czeladnik, który musi odejść z Wisełki bo choćby przyszedł tu do Nas sam Bóg wie jakiej Klasy bramkarz to On spierdzieli jego talent i wszelkie umiejętności.
WISŁA KRAKÓW – MISTRZ POLSKI…1927, 1928, 1949, 1950, 1978, 1999, 2001, 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2011…cdn.