BRTS39 napisał(a):

Na treningu zabrakło bramkarza krakowian, Mariusza Pawełka. „Mariusz ma drobny uraz. Zdecydowaliśmy się dzisiaj odpuścić, żeby wykurował się do najbliższego meczu. Ma jakiś problem z mięśniem brzucha i nie chcieliśmy ryzykować jakiegoś głębszego urazu” --- Czyzby jednak Cebanu
|
Przeciez wyraznie pisze ze nie trenuje zeby zagrac w meczu...