Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 12.08.2009, 14:34
BRTS39 napisał(a):Wyświetl post
Na treningu zabrakło bramkarza krakowian, Mariusza Pawełka. „Mariusz ma drobny uraz. Zdecydowaliśmy się dzisiaj odpuścić, żeby wykurował się do najbliższego meczu. Ma jakiś problem z mięśniem brzucha i nie chcieliśmy ryzykować jakiegoś głębszego urazu” --- Czyzby jednak Cebanu
Przeciez wyraznie pisze ze nie trenuje zeby zagrac w meczu...
Odpowiedz cytując