|
Dla mnie sprzedaż Pawła to będzie znak iż odpuszczamy w tym roku walkę o mistrzostwo, zawodnik który w 70-80% byłby go w stanie zastąpić kosztuje w granicach 700 tyś do 1 mln euro a za taka kasę my w najbliższym czasie nikogo nie kupimy.
Natomiast jeżeli prawdą jest kwota 3 mln euro, i z tych 3 baniek klub będzie mógł wydać przynajmniej 1/3 na zakup dwóch młodych perspektywicznych graczy ofensywnych plus bramkarz do gry na już to ja jestem jak najbardziej za.
Lepiej siedizeć cicho i wyglądać na idiotę, niż powiedzieć jedno słowo i rozwiać wszelkie wątpliwości.
|