Wyświetl pojedynczy post
seta
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15361
Stary 12.08.2009, 14:29
Dla mnie sprzedaż Pawła to będzie znak iż odpuszczamy w tym roku walkę o mistrzostwo, zawodnik który w 70-80% byłby go w stanie zastąpić kosztuje w granicach 700 tyś do 1 mln euro a za taka kasę my w najbliższym czasie nikogo nie kupimy.

Natomiast jeżeli prawdą jest kwota 3 mln euro, i z tych 3 baniek klub będzie mógł wydać przynajmniej 1/3 na zakup dwóch młodych perspektywicznych graczy ofensywnych plus bramkarz do gry na już to ja jestem jak najbardziej za.
Lepiej siedizeć cicho i wyglądać na idiotę, niż powiedzieć jedno słowo i rozwiać wszelkie wątpliwości.


Odpowiedz cytując