Na treningu zabrakło bramkarza krakowian, Mariusza Pawełka. „Mariusz ma drobny uraz. Zdecydowaliśmy się dzisiaj odpuścić, żeby wykurował się do najbliższego meczu. Ma jakiś problem z mięśniem brzucha i nie chcieliśmy ryzykować jakiegoś głębszego urazu” --- Czyzby jednak Cebanu
