Wyświetl pojedynczy post
Bobus17
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: ~~Bolesławiec (dolny slask)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3932
Stary 12.08.2009, 13:33
Jazon napisał(a):Wyświetl post
Montują dziewiąty dźwigar pod górną trybunę, ciekawe kiedy zacznie się układanie stopnic na tym poziomie
Z tego co widze to chyba jeszcze jeden i bedą wszystkie ... jeszcze "troszke" i bedzie już z górki
Odpowiedz cytując