Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Bobus17
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: ~~Bolesławiec (dolny slask)
Offline
#
3932
12.08.2009, 13:33
Jazon
napisał(a):
Montują dziewiąty dźwigar pod górną trybunę, ciekawe kiedy zacznie się układanie stopnic na tym poziomie
Z tego co widze to chyba jeszcze jeden i bedą wszystkie ... jeszcze "troszke" i bedzie już z górki
Bobus17
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bobus17
Znajdź inne posty napisane przez Bobus17