Wyświetl pojedynczy post
Bronowianin
Banita
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 12.08.2009, 13:05
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Skoro juz wczesniej wywnioskowaliśmy, że główna przyczyna słabych bramkarzy to Kazimierski

Jedyny co, to pozostaje nam wypozyczyc bramkarza takiego , żeby do nas tylko na mecze przyjezdzał, bo Kaz go inaczej zepsuje.

w temacie s-f proponują Zejko Kalaca, Przyrowskiego bądź Skabe.
Ja i tak dalej wole Pawełka.;]
Prawda jest niestety taka że Wisła nie ma od lat szczęścia do bramkarzy... Był Sarnat, u którego dobre występy przeplatały się ze słabszą formą, był Angelo Hugues który pozwalał sobie na takie spacery z dala od bramki że można było osiwieć z nerwów, chociaż nie zaprzeczę - jego dobrą stroną była gra nogami i osobiście jakoś polubiłem wtedy tego Francuza W ostatnich latach mieliśmy też Trabalika, który miał ponad dwa metry ale brakowało mu zwinności i też kariery u nas nie zrobił, potem był Piekutowski, który miał świetną jedną rundę ale na tym się w sumie skończyło. A z rumuńskim bramkarzem który popisywał się na R 22 przez jakiś czas dobrymi interwencjami wszyscy wiemy jak się skończyło...

Teraz mamy Pawełka i nie zanosi się że w najbliższej przyszłości trafi do Wisły jakiś nowy dobry bramkarz więc nie ma co dyskutować na ten temat nawet. Mariusz jest jaki jest, no cóż... Wygląda na to że jego głównym problemem jest brak koncentracji. Jakby miał jakiegoś rzeczywistego konkurenta w Wiśle na swojej pozycji to może zrobiłby się z niego lepszy zawodnik. Ale i tak nie narzekajmy bo w wielu przypadkach jego interwencje nas uratowały...

Chociaż dziwnie to zabrzmi, to przyznam szczerze że cieszę się z tej nieszczęsnej interwencji Pawełka w końcówce meczu z Zagłębiem. To może dać mu do myślenia i ustrzec przed takimi głupimi błędami w przyszłości, może wreszcie poprawi swoją koncentrację.

Co do meczu w Sosnowcu z GKS-em Bełchatów w sobotę to stawiam na remis, 1-1.
Odpowiedz cytując