szprotson napisał(a):

w temacie s-f proponują Zejko Kalaca, Przyrowskiego bądź Skabe.
Ja i tak dalej wole Pawełka.;]
|
bez komentarza....
Naiwzując do meczu z Bełchatowem - w końcu po to został założony ten temat, to o ile nasze gwiazdy nie podjarają się czterema bramkami w Lubinie, poinniśmy w meczu osiągnąć przewagę. Czy popiszemy się skuteznością to już zupełnie inna para kaloszy. Czy będziemy odabiac straty po błędzie obrony/bramkarza również. Po dwumeczu z Levadią wolę chuchać na zimne, ale powinniśmy choby skromnie mecz wygrać. Nie należy jednak lekceważyć Bełchatowa, a wyjść z bojowym nastawieniem jak w Lubinie. Jedenastkę na Bełchatów zestawiłbym identycznie jak na mecz z Zagębiem Lubin oprócz bramkarza, gdzie wstawiłbym Ilie Cebanu.